The Elder Scrolls unofficial community
Welcome to the forum.Please register if you wish to join the community.
Note: Some forums are hidden for visitators.
The Elder Scrolls unofficial community
Welcome to the forum.Please register if you wish to join the community.
Note: Some forums are hidden for visitators.
The Elder Scrolls unofficial community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cică e forum românesc
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Caut sa cumpar varianta noua de xbox360
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeMar Aug 09, 2011 4:57 am Scris de Alduin

» Trailer + IGN Trailer Analisys
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:57 am Scris de Alduin

» Primele Detalii
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:55 am Scris de Alduin

» Daggerfall Setup(no more dos box!!)
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:52 am Scris de Alduin

» The Art of Skyrim
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeVin Feb 25, 2011 11:50 am Scris de Alduin

» Yet another Oblivion Quiz
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeVin Feb 18, 2011 11:38 am Scris de Zeus

» Screenshot analysis
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeSam Ian 29, 2011 8:47 am Scris de Joy_Vlastarus

» Primele artwork-uri info si gameplay screens
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeJoi Ian 27, 2011 3:54 am Scris de Joy_Vlastarus

» Whats the best RPG?
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeLun Ian 10, 2011 8:57 am Scris de Alduin

Sondaj
Morrowind vs Oblivion
Morrowind
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? I_vote_lcap28%Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? I_vote_rcap
 28% [ 18 ]
Oblivion
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? I_vote_lcap72%Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? I_vote_rcap
 72% [ 46 ]
Total voturi : 64
Galerie
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Empty

 

 Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ?

In jos 
AutorMesaj
Alduin
Admin
Alduin


Mesaje : 250
Data de inscriere : 20/04/2010
Varsta : 28
Localizare : Dambovita

Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Empty
MesajSubiect: Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ?   Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 10:58 am

Arrow
În special mă atrag peisajele affraid
Sunt uimitoare şi parca inspirata din realitate ( "Ca-n Oblivion" ) bounce bounce
(Chiar sunt niste locuri pe unde am fost care semanau perfect cu Cyrodiil,mai precis muntii si dealurile ce inconjoara Imperial City)


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Aug 09, 2010 2:36 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://oblivion-2.forumgratuit.ro
Bobby fa
Vizitator




Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ?   Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ? Icon_minitimeMier Apr 28, 2010 11:12 am

Cel mai mult imi place...nu stiu e grau sa ma decid da imi place cred questu principal si tota povestea
Sus In jos
 
Ce va atrage cel mai mult la Oblivion ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Better Oblivion
» Oblivion XP
» Ce va deranjeaza la Oblivion?
» Morrowind vs. Oblivion
» Oblivion vs. Gothic 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Elder Scrolls unofficial community :: Share you thoughts :: Your Opinion \ Polls-
Mergi direct la: